Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kamil Koç Firması Sorumsuzluğu

profile
30 Mayıs
246

30.05.2023 saat 16.00 da Diyarbakır İzmir arası 34**63 plakalı otobüs bileti aldım. Yola çıktığımda otobüs internetinin arızalı olduğu öğrendim. 4440562 müşteri hizmetlerini aradım çözüm bulamadı. 

Kısacası birçok firma üzerinden Kamil Koç güvenilir olarak zannettiğim için buradan bilet almıştım. 22 saat yolculuk için hazırlanan otobüs ün gerekli kontrolleri yapılmadan nasıl sefere çıkar. Bunu anlamış değilim. Bu arızanın yeni olmadığını da çalışanlardan öğrendim. Kısacası bir daha asla Kamil Koç Firmasını tercih etmem..

Kamil Koç Logo
30 Mayıs 17:29

Merhaba, Paylaştığınız bilgilere istinaden başvurunuz oluşturuldu. Konuyu inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Kamil Koç Otobüsün Geç Gelmesi

profile
1 gün önce
57

Kamil Koç firması saat 01:01 arabası Ankara'dan Adana'ya bilet aldım. Saat 00:00'dan beri bekliyorum, 1 saat geç geleceğini yolda sıkıntı oldu gibi bahanelerle yolcuları mağdur ediyorlar. Sadece firmaya çok içten bir soru sormak istiyorum. Acaba yolcu da geç kalınca bekleyecekler mi? Tabii ki hayır,...

Kamil Koç Otobüsün Geç Gelmesi

Kamil Koçun Yolcusunu Almadan Gitmiş!

profile
1 gün önce
130

Saat 7' de olan Kamil Koç otobüs firması erken gelip müşterisini almadan gitmiş. Evet yazdığınızı doğru okuyorsunuz. Çalışanlarının üsluplarının çirkinliği mi desem hangisini anlatacağımı bilmiyorum. Müşteriyi mağdur edip müşteriye bu kadar yüklenen bir firma ilk kez görüyorum.

Kamil Koç Sefer Saati Farklılığı!

profile
2 gün önce
202

Erzincan'dan Sivas'a saat 12 'de otobüsüm vardı. Kamil Koç yine şaşırtmadı. Otobüs bu geç kalma payı her zaman vardır ama ona göre sefer saati belirleyin bir hafta önce aynı şeyi Sivas'ta yaşadım bir saat bekledim sabahın soğuğunda. Bir daha asla tercih etmeyeceğim Kamil Koç firmasını. Sürekli bir m...

Kamil Koç Yolcu Mağduriyetinin Giderilmemesi.

profile
2 gün önce
129

Kamil Koç firması bozuk araçlarla yola çıkıyor! Kalp sağlık sorunu yaşadığım için, Annem, babam, kardeşim Kamil Koç adlı kötü ulaşım firmasından bilet almışlar. Bindikleri araç muayenesi vs yapılmadığı için, Manisa yakınlarında arıza yapmış. Yollarda mahsur kalmış yolcular. Bizimkilerin benim ameli...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz