Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kamil Koç ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kerem sonuçtan memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Kamil Koç Firması Müşteri İlgisizliği

1.152
Kerem
Kerem 02 Şubat 20:55
Kamil Koç Firması Müşteri İlgisizliği

Kamil Koç firmasından aldığım 02.02.2023 tarihinde 20.00 saatine aldığım İzmir-Edremit otobüsüne trafik nedeniyle 5 dakika geç kalacağım. Bekleyebilir misiniz dedim 20.03 saatinde peron önündeydim otobüs yeni çıkıyordu ve beni almadılar. Erkenden aradığımda bana otobüsler bekleme yapmaz mümkün değil iletişime de geçemeyiz dediler. 145 liram yandı normalde kaç defa bindim 5-10 dakikaya kadar bekliyorlar öğrenciyim zerre yardımcı olmak istemediler.

Kamil Koç Logo
Kamil Koç02 Şubat 21:06
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
21
3 gün önce

Zamansız Çalışan Kamil Koç Firması!

Kamil Koç firmasında bilet aldım Alanya - Denizli yolculuğum vardı. Otobüse geldim bagajı kimse almak istemiyor muavin yok, otobüs hareket saati 18:00 5 dakika geç kalktı bir de daha bileti kesilmemiş yolcunun gidip bileti kesip gelmesini bekledik, muavini bekledik saat oldu 18:15 servis kötü zor du...

profile
180
5 gün önce

Kamil Koç Firmasının Geç Gelmesi

Kamil Koç firmasi yine bildiğimiz gibi Şanlıurfa'dan Gaziantep'e saat 07.00 de bilet kesmeme rağmen bir saat oldu hala gelmedi. 08.00 da gelecek otobüsü napayım ben. Ayıptır ya bir saat bekletmek nedir yani. Sürekli geç kalmaktadır.

profile
191
5 gün önce

Kamil Koç Saatlere Uymayan Yolculuk Ve Seyahat Süresi

Kamil Koç firmasından bilet aldım. Otobüsün kalkmasından yarım saat önce mesaj geldi 30 dakika rötarlı gelecek diye. Neyse tamam bunda da sıkıntı yok. Ama. Ankara'dan İzmir'e gitmek bu kadar uzun sürebilir mi ya çektiğim eziyeti bir ben bir de Allah biliyor. Bu firma önceden iyiydi ama artık çok köt...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Eda
Eda
 

Otobüsler bekleme yapmıyor derken! Bugün 17.30 da kalkacak olan Eskişehir-İstanbul seferi yarım saat geç kalktı. 45 dakika geç varmış oluyoruz. İndiğimiz saatte ulaşım kalmadığı için mağdur ediliyoruz. İşinize geldiği gibi davranmayın.