22 Eylül 2017
Yorum Yap
#9506934

Kamil Koç Firması Kadar Müşteri Memnuniyeti 0 Olan Bir Firma Görmedim!

Ben hayatımda Kamil Koç firması kadar saygısız, müşteri memnuniyeti 0 olan bir firma görmedim. Bayram dönüşü İzmir'den Konya'ya bilet aldık. İzmir otogarın bilen vardır Kamil Koç'un yukarıda otobüslerinin kalktığı alan var oradan otobüs kalkıyor biz alt peronda beklerken otobüs sayısı tam olmadan ve alt perona gelmeden vaktinde de oradayken bizi almadan sefere başlıyor.


Bayram bitmiş geri dönüş yapıyoruz, "bugün size dönüş yapıldı mı diye yapılmadı" diyorum "zaten şu an yapılacak bir şey yok" diyorlar "şikayet edeceğim" diyorum "istediğiniz yere gidin, bizde gerekli önlemleri alacağız" diyorlar. Saygısız bir konuşma tarzı.

Ramazan Ramazan 1.374 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart 2018

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler