08 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10415436

Kamil Koç Dudullu Yolcu İniş Hareket Amirinin Kaba Tavırları!

Manisa Alaşehir 'den İstanbul'a seyahat ettiğimiz süre boyunca aracınızda aşırı derecede rahatsız edici bir tüp gaza benzer bir koku vardı. Şoförün suçu var mı yok mu bilmiyorum ama bu konu kendisine söylendiği zaman herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Havalandırmalar açıldı araba buz gibiydi. İndiğimde yağmurlu hava olmasına rağmen dışarısı otobüsten daha sıcaktı. Oturduğum koltukta ne internet ne TV ne de başka bir şeyden yararlanamadım çünkü ekranın dokunmatiği bozuktu gerçekten uzun yolculukta sinir bozucu bir durum yaşadım.


Akşam 9 'da indiğimiz (Şerifalı sanırım) yolcu indirme tesisindeki Ö** B*** adındaki hareket amiri, servisimiz 9 buçukta kalkacakken daha fazla araç gitmesin diye bizi bekletmeye çalıştı ve oradaki diğer şoförlere ağza alınmayacak derecede hakaret ve küfürler yağdırdı. Eniştem teyzem annem ve kuzenimin üzerine yürüdü ve kavga etti.

Elif Elif 1.393 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi08 Mayıs 2018

    Merhaba Elif Kübra Hanım, KK-2130 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi08 Mayıs 2018

    Merhaba Elif Kübra Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2130 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler