31 Ağustos 2013 #1987271

Kamil Koç Digiturk Olmadığı Halde Varmış Gibi Bilet Satıyor!

26.08.2013 tarihinde saat 20.30 Bodrum arabasına bilet aldım. Normalde Beşiktaş maçı sebebiyle bu saate gitmeyecektim ama otobüste Digitürk olduğunu görünce bilet aldım. Daha sonra otobüse bindiğimde Digitürk olmadığını öğrendim. Klasik muavinin ben ne yapıyım bileti ben mi sattım tavırlarıyla beraber 3-4 kişinin daha bağır çağır olduğunu gördüm. Sonuçta bir şekilde yanıltılmış olarak Bodrum'a kadar sinirden mideme kramplar girerek ulaştık.


Sonra firmayı aradım. Telefondaki bayan konuşmaya başlayınca bir ara kendimi suçlu gibi hissettim. Sözleşme imzalanmadı. Şu oldu bu oldu derken araya girdim. Bir cümleyle derdimi anlattım. Klasik sadece özür ve hala aynı şekilde bilet satışı devam ediyor.

Mehmet 201 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Eylül 2013

    gönderdiğiniz matbu mail için teşekkür ederim sayın kamil koç yetkilileri zahmet oldu hata tamamen bendeymiş olmayan bir şeyi pazarlama hakkınızın olduğunu bilmiyordum birde sorunu çözmüş gibi konuğumuza geri bildirim yapıldı demenizde sizin ayrı bir inceliğinizi(!) gösteriyor bütün firmalar ileri doğru giderken siz geriye doğru gitmeye devam ediyorsunuz size yolculuklar....

  • Kamil Koç Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön