26 Mart 2013
Yorum Yap
#1706368

Kamil Koç Bilgisayarım Çalındı!

Ankarada -Aydına 25.03.2012 tarihi saat 21.32 sefer otobüsle yolculuk ederken sırt çantamın içinde laptop çalındı. Şoför ve muavin hiç ilgilenmediler. Polise başvurmaya gittiğimde otobüsün olduğu yerde seller esiyordu.


Artık otobüslerin içine kamera yerleştirme zamanı gelmedi mi. Her koltuğun arkasına televizyon yerleştirsenize belediye otobüsleri gibi kamera yerleştirseniz suç oranını azaltmış olursunuz.
Benim laptoop mün çalışmasında kamilkoç sorumludur.öyle uyarı yapmakla sorumluluktan kaçınılamaz. Alternatif önlemler varken bu önlemler alınmalıdır.Ben laptopuma üzülmüyorum içindeki anılarım gittiği için üzülüyorum. Fotoğrafları ben nerde bulaçam şimdi. Askerlik.. ailem... bir anı gitti.

İbrahim 212 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim05 Ağustos 2013

    Kamilkoç artık eskisi gibi değil.Hizmet sektorunde hizmet vermeyen firma olmuş.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler