Kamil Koç Bilgilendirmeme, Saygısız Tavır

Mahinur Mahinur10 Mart 10:46

06.03.2020 tarih 21:45 gidiş - 08.03.2020 17:30 dönüş olarak internet üzerinden şubat ayı son haftasında tekli koltuk gidiş 4 numara - dönüş 1 numara olarak Bartın'a bilet rezerve ettim ve Tuzla Kalekapı Kamil Koç şubesinden 03 Mart akşamı biletlerimi aldım.6 Mart Cuma akşamı 21:45'te araç Dudullu' ya geldiğinde yaşadığım şok ve verdiğim tepki çalışanlar, şoförler, muavinler arasında alay konusu oldu.

Konu: satın aldığım ve bedelini ona göre ödediğim tekli koltuk yerine çiftli 4 numarada seyahat etmek zorunda kaldım. İtiraz ettiğimde 444 0 562 numaralı telefonu arayıp derdimi onlara anlatmamı söylediler.Aradım bu numarayı 5-10-15 dakika bekledim inatla ve ısrarla... Cevap alamadığım gibi otobüsüm kalkmak üzere ve ben Bartın'a gitmek zorundaydım.Dönüş yolculuğumda herhangi bir sorun yaşamadığım gibi her iki kaptanın ve host arkadaşın ikram, sohbet, saygı, nezaket konusunda yolculardan taktir topladığını söylemek isterim. Trafik kazası nedeniyle yolculuk uzamış olmasına rağmen çok keyifli bir yolculuk yaptığımı belirtmeden geçemeyeceğim.

Kamil Koç üye yolcu talebim (1) : Sayın yetkililer bu mesajı laf olsun diye yazmıyorum "özel koltuk bedeli" ödediğim halde normal koltukta yaptığım seyahatin zararını karşılamanızı bekliyorum. Kamil Koç üye yolcu talebim (2) : Tek cümle; eski kalitenize dönün lütfen, yoksa yolcu kaybedeceksiniz bu kafayla!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Mahinur 10 Mart 11:53

Umuyorum ki takip edersiniz. Uzun yıllardır Kamil Koç dışında bir yolculuk yapmadım. Benim gibi mağdur olup düşünen onlarca kişiyi kaybetmeyi göze almazsınız diye düşünmekteyim. Alternatif bir arayış içerisinde kalmak istemem açıkçası İcraatın sözde kalmaması dileğimdir. Saygılar Not: bu arada keyifli geçen dönüş yolculuğum 08 aak 055 plakalı araçla gerçekleşmiştir. Kaptanlarına ve host arkadaşa tekrar teşekkür ederim.

Kamil Koç Logo Kamil Koç 10 Mart 11:03

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tarimans 11 Mart 13:08  

    Aynı sorunu şu an otobüsteyim bende yaşıyorum tekli dite aldık çift çıktı

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler