17 Ocak

Kamil Koç Bilgi Vermeden Değişiklik Yapıp Yol Puanlarını Siliyor

2017 Aralık ayında sisteme girip baktığımda yeni puan 18 son kullanma tarihi 31/12/2018 eski puan olarak da 67 puan son kullanma tarihi 06/03/2018 vardı. Bugün sisteme girip bilet almaya çalıştığımda eski puanlarımı 31/12/2017 tarihi itibari ile silindiğini gördüm ne bir mesaj ne de bir mail atmadan. Ekran görüntüsünü aldım hatta yılbaşından önce, kabak gibi son kullanma tarihi 06/03/2018 yazıyor müşteri hizmetlerini aradığımda yardımcı olamayacaklarını puanların silindiğini söylüyorlar. Buyurun buradan yakın ve verilen hizmeti görün. Şimdi soruyorum size bizleri saf yerine koyan sayın Kamil Koç yetkilileri müşterilerinize verdiğiniz hizmet ve değer bu kadar mı?

Yucel 2.227 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi05 Nisan

    Merhaba Yücel Bey, KK-1396 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön