Kamil Koç Bileti Yazıhanedeki Çalışan Yanlış Saate Kesmiş

Neslihan Neslihan02 Haziran 13:13

Sabah saat 9 buçukta yazıhaneden bilet almak istedim ve en erken Aydın-İzmir aracı kaç diye sordum bana 12 dendi. 10'daki araç doldu dendi ve bileti kesmek için bilgilerim istendi. Hes koduyla biletimi kestiler. Biletimi çantama koyup otogarda banklarda yarım saat bekledikten sonra otogardan ayrıldım. 12deki aracım için otogara dönerken biletimin saat 10a kesildiğini gördüm. Sorduğumda "sizi aradık anons ettik ama gelmediniz" dendi. Ben buradaydım ve duymadım aramadınız ve 12 bileti dediniz bu nasıl olur diye sorduğumda bana seslerini yükseltip yapacak bir şey dendi. İ

İzmir'de kanser hastası babamın yanına hastaneye gitmem gerekiyor, yanlışlığı düzeltelim dediğimde hanımefendi yeni bilet alın dediler. Ben zaten 12'ye bilet aldım sizin hatanız dediğimde bağırıp beni rezil ettiler. Biletimde imza bile yok. Kafalarına göre bileti kesip yanlışlığı düzeltmek yerine yeni bilet almamı istediler ve virüsten dolayı 40 TL olan bileti tekrar ödeyebilecek gücüm yok. Mağdur edilip bağrılıp çağırılıp terslendim. Pamukkale firmasından yardımcı oldular. Ne zaman Kamil Koç firmasını kullanmak istesem hep bir kabalık ve saygısızlık fırsatçılık görüyorum. 

Bu Kamil Koç hakkında ilk şikayetimde değildir. Kamil Koç'un 4440562 hattını 45 dakika boyunca yetkiliye bağlanmak için bekledim. Ne yazıhaneden telefonları açan var ne çağrı merkezinden. Terbiyesizlik ve fırsatçılık Kamil Koç'un adeti olmuş. Ben firma tarafından yapılan yanlışın bilet ücretimin geri ödenmesi olarak telafi edilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Neslihan 3 hafta önce

Lütfen hızlı çözüme ulaştıralım ben her seferinde Kamil Koç ile yaşadığım sorunları çözüme ulaştırmak için çok uğraştım ama hiç geri dönüş sağlanmadı rica ediyorum artık dikkate alınsın

Kamil Koç Logo Kamil Koç 03 Haziran 20:39

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler