Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kamil Koç ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Kamil Koç Bilet İptali Para İadesi

969
Emre
Emre 05 Şubat 13:32
Kamil Koç Bilet İptali Para İadesi

2 3 gün önce internet üzerinden Kamil Koç uygulamasından İstanbul Manisa gidiş dönüş otobüs bileti iptali yapmak zorunda kaldım fakat 3 gündür para iadesi hâlâ yapılmadı müşteri hizmetleri de aranmıyor ilgili arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum...!

Gelişme
Gelişme

05 Şubat 13:27

2 gün önce Kamil Koç uygulamasından aldığım İstanbul Manisa arası gidiş dönüş otobüs biletini iptal ettim para iadesi yapılması gerekiyor fakat para iadesi hâlâ yapılmadı müşteri hizlemetleri numarasını aramayı denedim ama numara aranmıyor konu ile alakalı muhatap bulamıyorum

Kamil Koç Logo
Kamil Koç05 Şubat 19:37
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
241
4 gün önce

Kamil Koç Otobüs Biletindeki Saçmalık

16.03.2023 saat 11:30 u seçerek Adana'dan hataya otobüs bileti satın aldım. 16.03 tarihinde saat 11.30 a kadar otobüsü bekledim gelmeyince Adana otogarındaki Kamil Koç bankosuna gittiğimde otobüsün arıza yaptığını gecikmeli geleceğini söylediler. Askeri personel olduğumu söyledim bilet iptali için ç...

profile
398
23 Ocak

Kamil Koç Otobüs Bilet İptali

Kamil Koç firmasından iptal ettiğim otobüs bileti için para iadesi değil de kupon kodu verdiler. Kuponu kullanamıyorum kullanmaya çalışınca bu kupona ulaşılamıyor deniliyor. Ücret iadesi yapmak yerine kupon kodu verilmesine anlam veremiyorum. Ücret iademi talep ediyorum kupon kodunu istemiyorum.

profile
84
09 Aralık 2022

Kamil Koç Para İadesi Sorunu

Kamil Koç firmasından aldığım 10.12.2022 14.00 tarihli Çanakkale-Bursa otobüs biletini iptal ettim. İptal ettikten sonra paramı geri vermek, iade etmek yerine bana bilet tutarı değerinde kupon verdiler. Ben kupon değil paramın geri verilmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Önder
Önder
 

İadeniz yapıldı mı benzer sıkıntı bende de var

Emre
Emre
 

Yapıldı