25 Şubat 2013

Kamil Koç Bilet İptali!

23.2 .2013 te ınternetten aldığm bileti iptal ettim, yeni bilet almak istedim. Çağrı merkezi yanıt vermedi. Online işlemler iptalden sonra değişiklik yapılamayacağını yeni bilet satın almam gerektiğini belirtti. yeni bilet için, 4 cam kenarı satıldıktan sonra, sistem koridor kenarına yönlendirdiği için boş cam kenarının yanını aldım.

Ertesi gün ,gelecek bir başka kişi nedeniyle, araçta yer olmadığından bir gün ertelediğim seyahati, bu kez bilet iptal yerine değişim yapmaya çalıştım. Online işlem yetkilisi işlemi tarif etmeyi düşündüğünde, değişim süresi dolmuştu. Yine iade, yine yeni bilet. Call centerin çözebildiği işlemler bunlar. Ücret yol puana çevrilsin deseler, sorun çözülebilirdi.

Deniz 2.608 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön