11 Haziran
Yorum Yap
#10546539

Kamil Koç Bayram Öncesi Sefer İptali Yaptı!

Bayram öncesi Kamil Koç otobüs firmasından akşam saatine bilet aldık. Seyahatten 1 gün öncesinde bileti PNR numarasından çıktı alamadığımızı fark ettik. Firmayı aradığımda o otobüs seferinin iptal olduğunu belirttiler. Bayram öncesi seyahatten 1 gün önce seferin iptal olduğunu öğrendik. Bize de saat 4'e (mesai saati) ve saat 12'ye otobüsün en arkasından bilet teklif ettiler. Annemin klostrofobisi olduğu için akşam otobüsüne gidemiyoruz. Diğer bilet mesai saati içinde olduğu için ona da gidemiyoruz. Bayramdan 1 gün önce öğrendiğimiz için başka otobüs bileti de bulamıyoruz. Bunca yıldır sadece Kamil Koç'tan bilet alırdım. Tövbe ettim. Diğer otobüs firmaları ek sefer açarken, Kamil Koç mevcut seferini iptal ederek yolcularını mağdur etmiştir.

Oğulcan 4.250 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi12 Haziran

    Merhaba Oğulcan Bey, KK-2366 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi11 Haziran

    Merhaba Oğulcan Bey, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2366 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler