09 Eylül 2013 #2000862

Kamil Koç Bavuldan Kaybolan Eşya!

7 Eylül tarihinde 00. 30 Adapazarı-İzmir yolculuğunda bagaj kısmına teslim ettiğim bavulun içerisindeki parfümüm kaybolmuş/çalınmıştır. Konuyla ilgili aradığım çağrı merkezi çalışanı ise konuyla ilgili not alarak işlem yapacağını söylemek yerine "bavulunuzda parfüm var mıydı yok muydu kim bilir" "hakkınızı yasal yollardan arayın" gibi kaba tabirlerle şikayet talebimi reddetmiştir.


Bu durumdan otobüs biletimin 4 katı kadar maddi zarara uğramamın dışında, bavulum açılarak güven kaybı, şikayetim reddedilerek aşağılamaya maruz kalmam bu şikayeti yazmamın temel sebebidir.


Bu günden itibaren ben, ailem ve dostlarım Kamil Koç'u kullanmayacağız.

Nedim 71 Okunma

Cevaplar

  • Nedim12 Eylül 2013

    Bana bir çözüm sunmadılar aksine kaba bir dille yasal yollardan bir şey yapamayacağım, tanık gösteremiyor olmam hatırlatıldı ve benimle polemiğe girildi. "Bizden para mı istiyorsunuz?" diye soruldu. Bu sorunla ilgili bir tek özür dileyen çıkmadı. Artık özür de kabul etmiyorum. Yasal yollardan elimden geleni yapacağım.

  • Nedim10 Eylül 2013

    Çözülen bir sorun yok, bana yasal yollardan bir şey yapamayacağım hatırlatıldı. "Tanığınız var mı?" diye soruldu. "Bizden para mı istiyorsunuz?" diye soruldu. Ben bir talebim olduğu için değil insanlar görsün diye şikayet yazdım.

  • Kamil Koç Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön