Kamil Koç Aynı Koltuğu İki Kez Sattı

Asya Asya15 Mart 02:14

Yaklaşık bir ay önce yaşadığım bir olayla ilgili şikayette bulunmak istiyorum. Bir ay kadar önce Eskişehir tren garından İnegöl istikametine gitmek için telefon aracılığıyla aldığım bilet otobüse binmek istediğimde listede adımın bulunmamasıyla iptal oldu. Yetkili firmanın müşteri hizmetlerini aradığımda bana o araçta biletimin olmadığı söylenildi.

Daha sonra ben araca bindim ve valizlerimizi yerleştiren muavin olduğunu düşündüğüm fakat muavin kıyafeti giymeyen bir kişi koltuk numaramı bulmak için elindeki listeye bakarak adımı sordu adımı söylediğimde listede adımı bulamadı bunun üzerine beni otobüsteki tek boş koltuk olan 16 numaraya oturttu. Bu koltuk için benden elden ücret alındı.

Seyahat bitiminde tekrar bir müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bana aslında o koltukta ikinci kez ücret ödediğim koltuğun bana ait olduğunu öğrendim ve şikayet formu oluşturdum. Bir aydır bu konuda kendileri geri dönüş yaptıklarını savunsalar da bana ne bir arama ne de bir mesaj geldi. Az önce tekrar aradığımda şikayetimin sonuçlandığını ve haksız çıktığımı öğrendim. Hem aynı koltuğa iki kez ücret alıp hem de beni haksız çıkardılar. Şikayet edecek başka bir merci bulamadım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Asya 15 Mart 20:09

Zaten müşteri hizmetleriyle bir görüşme sağladık inceleme yapıldığı ve benim hatalı olduğum söylendi fakat nasıl bir inceleme yaptığınızı öğrenemedim kameralara bakılmasını talep ettim ama bana ısrarla gerekli incelemeler yapıldı ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dendi. Çok mağdur oldum kamil koş gibi bir firmaya yakışmayacak bir olay güvenim sarsıldı bir kez daha böyle bir olay yaşamacağımın da garantisi yok

Kamil Koç Logo Kamil Koç 15 Mart 11:04

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler