19 Ekim
#12813976

Kamil Koç Artık Korkutuyor!

Senelerdir otobüs yolculuğu yapmaktayım. Farklı farklı firmalar ile farklı şehirlere. Bu sıra çan-İstanbul Esenler Otogarı arasında ayda 3-4 kez yolculuk yapmaktayım. Bu güzergahta Kamil Koç'u kullanıyorum. Eskiden kalite hakimdi. Personel ve araç bakımından. Çana dönüşümde bir otobüse denk geldim. Bardak koyduğumuz alan yok kollar tuhaf geçerken kaldıramıyoruz.


Sert bir metali var. Araba tuhaf tuhaf titriyor ve ses geliyor. Senelerdir arka sıralarda yolculuk yaparım motora yakın gidiyorum ve motorun sesini dinlemeyi seviyorum.


Normal bir ses değil. Daha yakın zamanda Biga’da bir Kamil Koç devrildi ve gencecik bir fidan hayatını yitirdi. Sanırım bizi de öldürmek istiyorlar. Sürücü desen silme kamyon solluyor. Bugün 08:15 aracına bindim. Erken uyanamam diye gece hiç uyumadım ve sanırım yine uyuyamayacağım. Bütün günüm zehir olacak.

Canan Canan 1.569 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi19 Ekim

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler