19 Ocak 2018
Yorum Yap
#10036821

Kamil Koç Arızalı Olan Otobüs Ve Bu Otobüsle Devam Etmekte Israrcı Olan Sürücü!

15.01.2018 12:00 'da Sivas-Ankara arabanızın, Ankara'ya yaklaşık 200 km kala arka amortisörleri ya da birisi yolda kırılmıştır ve bu şekilde, yolcuların uyarılarına ve can güvenliklerini tehdit edildiğini söylemelerine rağmen sürücü yola devam etmiştir, kafasında sürekli bizi vaktinde yetiştirmek vardı ama biz durmak beklemek istedik o ise sürekli geç kalırız diyordu, yolda kontrol için indiğinde bizim inip hava almamıza bile kızdı bu durumda...


Arabanın bakımsızlığı mı desem, böyle can güvenliğine kast eden sürücü mü desem, kurallara uymayan otobüs personeli mi desem. Bu suç sizindir, bu mesaj dikkate alınmazsa da gider gerekli yerlere şikayet ederim. Bilginize sunarım.

Mukaddem Mukaddem 739 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Kamil Koç Temsilcisi09 Nisan 2018

  Merhaba Mukaddem Bey, KK-1886 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

 • Kamil Koç Temsilcisi04 Nisan 2018

  Merhaba Mukaddem Bey, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-1886 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

 • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart 2018

  Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

 • Mukaddem23 Ocak 2018

  Ve keşke Kamil Koç firması bizi tınlayıp cevap verse... En azından bir özür dileyin be, ayıp ayıp...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler