12 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10779993

Kamil Koç Araçta Yoğun Gaz Kokusu!

Kamil Koç’ta can güvenliği! Kamil Koç, 12 Ağustos 2018 21.30 34 ym **** plakalı aracı ile Bursa’dan hareket ettikten kısa bir süre sonra arka tarafta oturanlar olarak araçtan yoğun gaz kokusu aldık ve rahatsızlığımızı muavine bildirdim. Muavin’den ne yapabiliriz hanımefendi sprey (oda parfümü) sıkıyorum yanıtını aldım.


Araç eski olmamasına rağmen takır tukur sesler gelmeye başladı. Yolculardan biri uzun süredir yani Bursa’ya gelmeden önce de gaz kokusu olduğunu bu durumu müşteri hizmetlerine bildirdiklerini ancak hiçbir şey yapılmadığını, aynı araçla Bursa’dan da yolcu alındığını ilettiler.


Yarım saat içinde koku giderek arttı aracın önüne gelerek şoför ve diğer yetkiliye arkada çok yoğun bir koku olduğunu can güvenliğimizin olmadığını söyledim. Bana hanımfendi önde boş koltuk var buraya oturun yanıtını verdiler. Araçta patlama olsa yangın çıksa sadece arka taraf yanacak diye düşündüler sanırım. Diğerleri insan değil mi yanıtını vererek yerime döndüm.


Araç o kadar vahim durumdaydı ki çevre yolunda 40 km ile en sağ şeritten gitmeye başladık, araçtan gelen sesler arttı herkesi bir korku sardı. Ardından keskin bir gaz kokusu daha geldi ve nefes almakta zorlanıp aracı durdurur musunuz ben ineceğim duramıyorum diye en öne geldim. Çünkü bir sürü benzinlik geçtiğimiz halde durmamışlardı ve kokudan genzim yanmaya başlamıştı. Aracı zorla durdurdum ve herkes kızmaya başladı. Araç uyarı verdiği halde durmayan şoföre neden daha önce durmadıklarını neden Bursa’da durumu bildirmediklerini sordular, şoför bey bir sonraki benzinlikte duracaktık dedi ancak biraz ileride uzun bir tünel vardı, ya araç orada kalsaydı, ya da alev alsaydı?


Bu kadar ihmalkar davranan tüm Kamil Koç yetkililerinden şikayetçiyim. Göz göre göre gaz kokusundan zehirlenme veya herhangi bir yangın ihtimaline karşı ihmalkar tutum sergilemişlerdir.


Ve saatler önce müşteri hizmetlerine iletilen durumu yetkililer yolcular kendini araçtan zorla atıncaya kadar ciddiye almamıştır. Ayrıca araç durduktan sonra Bursa’ya 25 km uzaklıkta olduğumuz halde, saatler geçmesine rağmen yeni araç temin edilememiştir. Kurumsallık ve ciddiyetsizlik dışı, güvenlik ihtiyacını karşılayamayan Kamil Koç’tan şikayetçiyim.

Ayşegül Ayşegül 492 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi30 Ağustos 2018

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi21 Ağustos 2018

    Merhaba Ayşegül Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler