23 Kasım 2017
Yorum Yap
#9812361

Kamil Koç Aracında Zarar Gören Valiz!

15 Ekim 2017 pazar günü için akşam saat 18:00 kalkış saatli İstanbul - Bulancak seferini yapan otobüste 6 numaralı koltukta seyahat eden yolcumuz S** K**’nın valizi, otobüsteki muavin olarak görevli kişinin ihmalkarlığı neticesi zarar görmüştür.


Çocuk yaşta sayılacak görevliyi uyarmış olmamıza rağmen bir şey olmaz deyip bizi geçiştirmiştir. Valizin kulpu kırılmış ve 80 yaşındaki yaşlı ve hasta bir kadın mağdur olmuştur.


Müşteri hizmetlerine oluşturduğumuz fotoğraflı şikayet kaydında zararın ödenmesini istedik maalesef büyük! Firmanızın üst kurulu tarafından bu uygun görülmemiş. Hem eşyamıza zarar verip sonra da zararı ödememek nasıl bir anlayıştır. Acilen çözüm talep ediyorum.

Ahmet 1.269 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Ahmet13 Aralık 2017

    Konuyla ilgili bir telefon bile gelmedi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler