03 Nisan 2013

Kamil Koç Antalya Kepez-Varsak Adreslerine Servis İstiyoruz!

Kamil Koç firması Antalya'da yolcularını mağdur etmeye devam ediyor. Kaç defa ve bir çok kişi tarafından istenilmesine rağmen hala Kepez ve Varsak istikametine bir servis koyma zahmetini göstermediler. Firmadan artık Antalya'da kepez - varsak üzerine servis koymasını istiyoruz. Kocaman kamil koç firması servis araçlarını düzenli olarak değiştirirken kepez - varsak istikametine bir servis çekemeyecek kadar aciz ise Antalya otogardan tabelasını çeksin ve bıraksın bu işi.

Eyüp 220 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Eyüp11 Nisan 2013

    Firmanın ne kadar kaliteli olduğunu görüyoruz... Müşterisine değer vermeyen firmaları kullanmayız. Bu ülkede büyümek isteyen ve kaliteli firmalar mevcut... Kamil Koç yetkilileri müşterisini dikkate almayarak ne kadar basit bir firma olduğunu göstermiştir... Tebrikler kamil koç... Bundan sonra kullanmayız...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön