30 Mart 2013 #1715019

Kamil Koç Anons!

Ben sürekli Kamil Koç'la yolculuk yapıyorum. Firmadan memnunum gerek ikramları gerekse muavinleri. Ancak Ataşehirdeki servis araçlarının sorumlusundan şikayetçiyim. Genelde bağırıp çağırıyor, ağza alınmayacak laflar ediyor oradaki arkadaşlarına. Yolcu olarak rahatsız oluyorum. Soru sormam gerektiğinde çekiniyorum. Servis şoförleri de durak adlarını anons etmiyor genelde.


Koşuyolu Köprüsünde inmem gerekirken uyarılmadım. Hareme kadar gitmiş oldum. Mesafe daha uzakta olabilirdi. Malum İstanbuldayız. Neden anons etmediniz diye sorduğumda siz telefonla konuşuyordunuz cevabını aldım. Peki siz anons ettiniz mi diye sorduğumda"hayır"dedi. Anons etmiş olup duymasam neyse. Bir alaka kuramadım.Lütfen uyarın.

Duygu 948 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön