25 Nisan 2013 #1762402

Kamil Koç Alması Gereken Yolcuyu Es Geçti!

Kamil Koç ile Ankara Çorum güzergahı için 07. 04. 2013 tarihinde 14:00 arabasına annem için bilet aldım. Daha önceden Kayaş'ta bineceğini belirttim. Belirtilen saatten 10 dakika önce(14:20) belirtilen yerde olmamıza rağmen otobüs gözlerimizin önünde durmadan basıp geçti. Araba olduğundan Kamil Koç ile iletişime geçip otobüse yetişmek istedik ama otobüsün gittiğini saat 15:00 arabasıyla alınacağımızı söylediler.


Kayaş'ta durmadan bizi es geçip yoluna devam etmelerine hiç bir açıklama bulamıyorum. Aradığımda ise gerekli yerlere gerekli uyarıların yapılacağını söylüyorlar ki bu da beni hiç tatmin etmedi. Böyle bir sorumsuzluğu Kamil Koç'a yakıştıramazdım ama artık yakıştırıyorum.

Leyla 54 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön