Kamil Koç Alibeyköy Otogarda Araçların Geldiği Yerde!

İlayda İlayda14 Mart 20:14

13 Mart 2020 tarihli 19.50 aracına 18.55 servisle Beşiktaş'tan Alibeyköy'e gidip rötarlardan dolayı uzun süre beklediğim otobüsün gideceği yön aracın üzerinde yazmayıp anons edilmediği için binmedim ve araca binmediğim anons edilmedi telefonla aranmadım daha sonra aracınız kalktı dendi içerideki Kamil Koç görevlisiyle konuştuğumda muavinin yolcuları saymadığını ve bildirmediğini söyledi saatlerce beklediğim halde aracın beni bir sonraki varış noktası olan Dudullu'da bekleyemeyeceği ve en yakın bilet saatinin 00.20 olduğu söyledi. 

İnternet üzerinden baktığımda 21.20 aracında boşluk buldum ve bilet aldım. Görevli Antalya arabası olduğunu söylediği için otobüs geldiğinde listeyi sordum ve o otobüsün muavini ısrarla bu otobüs değil diye terslediği için başka birine sormak zorunda kaldım en sonunda o otobüs olduğunu anladı.

 Gideceğim yeri söylememe rağmen şoföre bildirmediği için ineceğim otogara giriş yapılmadı bir sonraki şehrin yoluna girilmeden belirttiğim için geri dönüldü. Yaklaşık üç yıldır sürekli kullandığım firmayla böyle sorunlar yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi. Çalışanlar tam olarak işini yapmıyor ve birbirlerini kontrol edebilmekten habersizler.

Cevaplar

Kamil Koç Logo Kamil Koç 14 Mart 20:26

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler