29 Ağustos 2013 #1982524

Kamil Koç Açık Bilet İçin Ücret Talebi!

Nisan ayında Bursa'dan Kütahya' ya seyahat için bilet aldım. Ancak seyahatim iptal olunca firmadan açık bilet aldım bana 6 ay geçerli olduğunu söylediler. 28. 08. 2013 tarihinde açık biletimi bilete çevirmek için Kütahya'da Sevgi Yolundaki bayiye gittiğimde biletlere zam geldiği gerekçesi ile benden açık bileti bilete çevirmek için üzerine para talep ettiler.


Bileti açık bilete çevirirken böyle bir olayda bahis etmemişlerdi. Aynı güzergahta aynen kullanabileceğimi söylemişlerdi zaten açık bilet mantığı bu değil mi? Yoksa her ne pahasına olursa olsun para kazanmak mı?

Naci 205 Okunma

Cevaplar

 • Naci06 Eylül 2013

  Tarafıma yapılan bildirimde (mail yolu) sorunun çözümü yoktur. Firma gerçek dışı beyanda bulunmaktadır.

 • Naci02 Eylül 2013

  Bu konuda henüz bir çözüm üretilmemiştir. Lütfen yanlış anlamalara mahal vermeyelim. Zira firmanın amacıda kelime oyunları ile sorunun çözüldüğü imajını vermektir.

 • Naci02 Eylül 2013

  Tarafıma problem ile ilgili olarak herhangi bir bildirim yapılmamıştır. Cep telefonuma gelen mesajda incelemeye alındığı bildirilmiştir. Bu da sorunun çözüldüğü anlamına gelmez. Zaten gelmiyor. Bu sorunu çözmek çok mu zor acaba nasıl çözüleceğini de merakla bekliyorum. Eğer çözülebilir se.

 • Kamil Koç Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön