14 Temmuz 2017

Kamil Koç 'a Bineceğime Köy Otobüsüne Binerim Bundan Sonra

Kamil Koç 'a bineceğime köy otobüsüne binerim. Burdur Bucak'tan Kayseri'ye gitmek için biletim saat 11 değdi. Otobüs arızası var denilip otobüs saat 12 'de geldi. Şu anda otobüsteyim. TV 'de sadece bir TV kanalı var, ne USB girişi, ne de kulaklık bulabildim. Çalışanlardan biri 18 yaşından, epey küçük. Ne sorsam ''ben bilmiyorum'' diyor. Servis düğmesi diye bir şey yok, klimalar bozuk. Bakalım daha neler olacak.

Eren 1.838 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Eren16 Temmuz 2017

    Yolculuk devam ediyor geç kaldılar hem suçlular hem güçlüler müşteri azarlandı. Garda müşteri unutuldu. Allah'tan lastik patladı da içecek bir şeyler ikram edildi. İnşallah yolculuk çabuk biter. Bi daha Allah korusun Kamil Koç mu? Adımını atmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön