Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kamil Koç 5 Dakikalık Tuvalet Molasında Yolcu Unutuldu

profile
18 Ağustos 2022
903

18 Ağustos 08.30 Balıkesir- Kayseri Kamil Koç otobüsüyle yolculuk yapmaktayız. 5 dakikalık molada yanımızdaki koltukta giden adamı sayım yapmadıkları için orada unutmuşlar. Adam aradığında ise şoför "ben seni alamam, biz sana 5 dakika demişiz niye gelmiyorsun, gerizekali" şeklinde konuştu. Muavinin her iniş kalkışında sayım yapması gerekirken suçu adama attılar. Böyle bir konuşma tarzı görmedim. Kaliteli diye Kamil Koç tercih ediyoruz olaylara bak. Şikayetler Umarım dikkate alınır.

Kamil Koç Logo
18 Ağustos 2022 11:34

Merhaba, Paylaştığınız bilgilere istinaden başvurunuz oluşturuldu. Konuyu inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

1

Kamil Koç Bayan Yolcuya Yapılan Saygısızlık Ve Sefer Saatlerinde Uyumsuzluk

profile
5 gün önce
692

Kamil Koç firmasından 20.09.2023 tarihli Yozgat-Sorgun/Balıkesir-Susurluk arası sefere otobüs bileti aldım ve sonrasında bu kararı verdiğime bin pişman oldum. Söz konusu yolculuğu annem yaptı. 22:10'da Sorgun'a gelmesi gereken otobüs 25 dakika geç geldi. Olabilir yol halidir hiçbir sorun yapmadık. S...

1 Destek

Kamil Koç Otobüsünün Trafik Kurallarına Uymaması

profile
1 hafta önce
116

Merhabalar, Kamil Koç 34 dop 788 plakalı araç saat 07.45 sularında Balıkesir Çanakkale yolu üzerinde, Akçay Kipa'ya gelmeden makas atıyor ve sürekli şerit değiştiriyor, ayrıca uyaranların üzerine araba sürüyor. Nasıl olur da bu firma böyle bir şoför alıp insanların can güvenliğini hiçe sayıyor?

Kamil Koç Otobüsünün Trafik Kurallarına Uymaması

Kamil Koç Firması Otobüs Şoförleri

profile
2 hafta önce
131

12.09.2023 tarihinde saat 07:45 de Balıkesir Susurluk ilçesinden Ankara yönüne Kamil Koç firmasından bilet aldım otobüs şoförü yolculuk sırasında telefon görüşmesi yaptı sürekli ve üstelik benzinlikte araç içinde sigara içti. Yolcuların güvenliğini ve sağlığını riske atıyor. Kamil Koç pişmanlıktır.

Kamil Koç Firması Otobüs Şoförleri

Kamil Koç Müşteri Kaybetmek Hoşunuza Mı Gidiyor?

profile
2 hafta önce
59

PNR numarası 310 507 3062 olan sefer 18.45'te Denizli/Sarayköy'den İstanbul Dudullu'ya gece 1.45 olarak gözüküyordu. Ama bana SMS gelmeden seferi önce 19.08'e ardından da müşteri temsilcisini aradım ve şoför arıza yaptı. Sanayiye çektik diye haber veriyor. Arayan müşteri temsilcisine 30-45 dakika ar...

1

Kamil Koç Şoförünün Yolculuk Yaparken Sigara İçmesi

profile
3 hafta önce
211

Kamil Koç firma Balıkesir -İstanbul güzergahı otobüs şoförü yol boyunca sigara içmektedir. Şikayetçiyim. Sigara kokusu beni çok rahatsız etmekte ve midemi bulandırmakta. Bildiğim kadarıyla bu fiil yasal kabahat veya suçtur. Adı geçen firma otobüsleriyle bir daha yolculuk yapmayacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz