18 Kasım 2017 #9797932

Kamil Koç  42 Dakika Yolcu Bekledi!

1.45' te Manisa otogarından Binecek olduğum Kamil Koç Turizm Manisa otogarına 2'de gelmiştir. İzmir Manisa yolu 30 dakika olup 2 'de çıktığı Manisa'dan 2.40 'da İzmir'e varıp 15.22 'ye kadar İzmir'de gelmeyen yolcuları beklemiştir.


Kendi adıma önemli bir işim, sınavım, okulum olup bunu otobüs saatine göre ayarlayıp 4.5 saatlik yolun 42 dakikasını İzmir otogarında gelmeyen yolcuları beklemekle geçmiştir. Kamil Koç Turizm'in bu konu hakkında önlem almasını önemle rica ediyorum. Önlem alınmadığı takdirde bir çok ilgili mevkiye başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Gökçe 1.636 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön