08 Temmuz 2016

Kamil Koç 3,5 Saatlik Gecikme.

30 Haziran 2016 saat:23.15'te İstanbul-Dudullu terminalinden Antalya-Kemer yolculuğum için eşimle birlikte 7-8 numaralı koltuklarda yolculuk yapmak için bilet satın aldım. İstanbul Çekmeköy'de oturduğum için 22.30'da terminale ulaştım. Ancak hareket saati gelmesine rağmen otobüsümüz bir türlü perona gelmedi. Benzer şekilde diğer saatteki otobüslerde de gecikme yaşandığını, bu durumun trafik ve Esenler otogarının keşmekeşliğinden kaynaklandığını kendi çabalarımla öğrendim.

Zamanla Kamil Koç Dudullu terminali insan seli durumuna ulaşınca çivisi çıkmış tesisin ve vurdumduymaz personelin ve yetersiz teknoloji, bekleme yerlerinin az olması insanları inanılmaz derecede zor durumda bıraktığı gibi sinir stres durumunu artırdı. Dahili anons sesini bile dışarıda otobüsünü bekleyen yolculara duyuramayan, otobüs plakasını sormaya çalıştığım yetkilinin plakasını bilmediği yolculuk 03.00'da başladı.

Erkan 150 Okunma

Cevaplar

  • Erkan04 Temmuz 2016

    30 Haziran 2016 günü 23.15 te İstanbul-Düşüllü/Antalya-Kemer yolculuğumuz otobüsün 3 saat 30 dakika gecikmesi ve 14 saat 30 da süren yolculuğumuza bir de Antalya otogarında bırakılmamız Kemer'e direk yolculuğumuzun devam etmeden otogarda 1saat 45 dakika servis bekletilip sonra hareket etmemiz konusundaki Kamil Koç müşteri temsilcilerini en az 4-5 defa arayayrak konu Hakkı'nda şikayet kaydı oluşturmama rağmen telefonla ivedi dönüş yapılması talebim cevaplanmadı. Taki Şikayetvar A yazdıktan sonra ivedi olarak aranmam manidar değil mi arkadaşlar.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön