06 Temmuz 2013

Kamil Koç Yolcunun Saygısızlığına Muavin Müdahale Etmedi!

03. 07. 2013 tarihinde 1640605 sefer numaralı seyahatim ile ilgili şikayetim var. Müşterilerinizden önümde oturan iki kişi, yerli yersiz koltuğunu arkaya yatırarak beni ve yanımda oturan arkadaşımı rahatsız etmiştir ve zor durumda bırakmıştır. Kendilerini ilk başlarda uyarmama rağmen aynı tavırlarını gece saat 5. 00 sularında da sürdürmüştür. Bunu görevli arkadaşa iletmeme rağmen o, insanları haklı bulup beni zor durumda bırakmıştır.

Koltuklar arası mesafe çok az, bana da "aynı şekilde koltuğunu sen de yatır" diye çıkıştılar. Ama ben arkamdaki insanların rahatını düşünerek böyle bir saygısızlık yapmam. Bu bir görgü kuralıdır.

Tugay 163 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Tugay 10 Temmuz 2013

    Kamil Koç benim için bitmiştir çevremdeki herkese ısrarla bu şirketten bilet almamaları konusunda tavsiyelerde bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön