Kamil Koç Yol Kart Puan Kullanımı Sorunu!

Ramazan T. |

Antalya'da yaşıyorum. Biriken puanların kullanımında koyulmuş olan kurallar bizleri zor
durumda bırakmakta ve kendimizi aldatılmış hissettirmektedir. Ankara-Antalya arası puan bakiyem yetersiz dendi kullanamadım. Bakiyem kadar gideyim diyerek Ankara-Afyon bileti almak istedim onda da otobüste puan kullanan yolcu var dendi bu da olmadı. Puan kullanabileceğim otobüse binebilmek için 2 saat Aşti' de bekledim. Afyon'da indim çünkü otobüs Ankara-İzmir otobüsü idi.

Afyon otogarında Pamukkale firmasına ait otobüsle Antalya ya geldim. Puan kullanmak için yolculuğum aktarmalı yaptım sayenizde. Firmanın büyüklüğüne yakışmayan puan kullanma şartları müşteri lehine değiştirmelidir. ARGE çalışma yapmalıdır.

Etiketler :

Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan T.
  23 Temmuz
  13:39

  KAMİL KOÇ Olarak bu cevabı vermek için bayağı düşünmüş olabilirsiniz.Süreci niye buraya yazmıyorsunuz.Arama lütfun da bile bulunmadınız.

 • 23 Temmuz
  10:06

  YOL ARKADAŞIM;

  Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

 • Ramazan T.
  25 Haziran
  00:27

  KAMİLKOÇ firmasından kimse aramadı.Ben daha ayrıntılı olarak kendilerine mail de atmıştım.mail ede dönüş olmadı.Onlara çözümde üretmiştim, ama işler,ne gelmedi demekki.Kullanamayacağım puanlarımı KAMİLKOÇ\'a bağışlıyorum.Kendilerine gelir kaydetsinler.zaten 362 gün sonra silecekler.Şikayetvar ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim,,,

 • Ramazan T.
  22 Haziran
  01:04

  KAMİLKOÇ wep sayfasında yolkart puan kullanımında belirtilen hususların içinde "otobüslerde başka yolcularında puanla alınan bilet kullanımında kısıtlamadan bahsetmemektedir".Bana ısrarla böyle bir kural var demişti yazıhane görevlisi ve 4440562 de görüştüğüm personel.Çok yazık...Bu arada AŞTİ de görevli kamilkoç un bayan personeli bu durumu anlatırken,çok agresif tavırlarla cevap vermişti.Şikayette yazma imkanım olmamıştı.O personeli de buradan kınıyorum,,,