21 Haziran 2013

Kamil Koç Yol Kart Puan Kullanımı Sorunu!

Antalya'da yaşıyorum. Biriken puanların kullanımında koyulmuş olan kurallar bizleri zor
durumda bırakmakta ve kendimizi aldatılmış hissettirmektedir. Ankara-Antalya arası puan bakiyem yetersiz dendi kullanamadım. Bakiyem kadar gideyim diyerek Ankara-Afyon bileti almak istedim onda da otobüste puan kullanan yolcu var dendi bu da olmadı. Puan kullanabileceğim otobüse binebilmek için 2 saat Aşti' de bekledim. Afyon'da indim çünkü otobüs Ankara-İzmir otobüsü idi.

Afyon otogarında Pamukkale firmasına ait otobüsle Antalya ya geldim. Puan kullanmak için yolculuğum aktarmalı yaptım sayenizde. Firmanın büyüklüğüne yakışmayan puan kullanma şartları müşteri lehine değiştirmelidir. ARGE çalışma yapmalıdır.

Ramazan 9.408 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan 23 Temmuz 2013

  KAMİL KOÇ Olarak bu cevabı vermek için bayağı düşünmüş olabilirsiniz.Süreci niye buraya yazmıyorsunuz.Arama lütfun da bile bulunmadınız.

 • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

  YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

 • Ramazan 25 Haziran 2013

  KAMİLKOÇ firmasından kimse aramadı.Ben daha ayrıntılı olarak kendilerine mail de atmıştım.mail ede dönüş olmadı.Onlara çözümde üretmiştim, ama işler,ne gelmedi demekki.Kullanamayacağım puanlarımı KAMİLKOÇ'a bağışlıyorum.Kendilerine gelir kaydetsinler.zaten 362 gün sonra silecekler.Şikayetvar ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim,,,

 • Ramazan 22 Haziran 2013

  KAMİLKOÇ wep sayfasında yolkart puan kullanımında belirtilen hususların içinde "otobüslerde başka yolcularında puanla alınan bilet kullanımında kısıtlamadan bahsetmemektedir".Bana ısrarla böyle bir kural var demişti yazıhane görevlisi ve 4440562 de görüştüğüm personel.Çok yazık...Bu arada AŞTİ de görevli kamilkoç un bayan personeli bu durumu anlatırken,çok agresif tavırlarla cevap vermişti.Şikayette yazma imkanım olmamıştı.O personeli de buradan kınıyorum,,,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön