08 Temmuz 2013

Kamil Koç Yazıhane Çalışanlarının Hatası!

Ben 7 Temmuz 2013 tarihinde Muğla otogardan İzmir' e dönüş için bilet aldım. 13/14 numaralar. Biletimi alırken Bayırdurak' tan bineceğiz dedim. Tamam not aldık dediler. Tekrar özellikle dedim ki bakın sorun olmaz değil mi. Sert bir şekilde "hayır efendim, not aldı ya arkadaş" dediler. Fakat koca otobüs bu yüzden geç kalkmış, bizi beklemişler ve yola atlamasaydım bizi de almadan gidiyorlardı. Otobüs hostu "bana bir şey söylemediler" diyor. Ben bileti alırken Muğla otogardaki yazahaneye bildirdim diyorum.

Yolcular kızgın bir şekilde sorun bendeymiş gibi bana bakıyorlar. Şimdi size soruyorum, Muğla otogarda 2. kere bineceğim yeri söylememe kızan, not aldım deyip almayan, bu ilgisiz kişilere ne yapacaksınız?

İbrahim 234 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 23 Temmuz 2013

    lütfen bana buradan cevap veriniz.herkes ne işlem yaptığınızı görsün

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön