22 Haziran 2015

Kamil Koç Yanlış Bilet!

Kamil Koç çağrı merkezi aracılığı ile 15 Haziran'ı 16 Haziran'a bağlayan gece için bilet aldığımı zannederken çağrı hizmetlerinde ki çalışanın bir gece öncesine aldığını öğrendim. Daha sonra bir daha bilet almamı gerekli araştırmaların 2 gün içinde sonuçlanacağını söylediler. Fazlasıyla mağdur olmama ve birkaç saat herhangi bir koltuğum rezerve edilip birkaç saat içinde alacağımı söylememe rağmen yardımcı olmadılar.

Sonuçlandığında olay benim haklı olduğumu tarafıma iletip kullanılan puanların geri iadesini olacağını belirttiler. Bir hafta geçti ona rağmen hala iade edilmedi. Mağduriyetimin nakit kaybının iade edilmesini, sorunumun giderilmesini istiyorum.

Okan 355 Okunma

Cevaplar

  • Okan 22 Haziran 2015

    16 Haziran gecesi Afyon'dan Senirkent'e 03.00 aracı ile yolculuk için bilet aldım otogarda saatinden önce olmama rağmen hiçbir bilgilendirilme yapılmadan araç hareket saati 04.00 alınmış o gün gece sorumlu olan otobüslerle ilgilenen arkadaş sorumsuzca ve küfür ederek konuşuyordu ciddiye bile alınmadı. Saat 03.30 gibi otobüslere baktığımda aracın geldiğini ve kalkmak üzere olduğunu gördüm otobüs de yanlış biletler verilmiş. Büyük sorumsuzluk ve kabalık. Bilgilendirme olmadan bir firma nasıl iş yapıyor anlamıyorum. o nöbetçi arkadaşın uyarılmasını ve müşteri memnuniyeti sağlanmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön