12 Nisan 2013

Kamil Koç Telefonla Erişmek Mümkün Değil!

Hızlı tren için entegre çalışan tek firma olduğu için Kamil Koç'un İhsaniye Şubesi'nde telefona bakmaya tenezzül eden kimse olmadığı için ben de internet sitesinde online destek alarak bana verilen 0224 261 50 12 numaralı telefonu aradım yine kimseye ulaşamadım.

En sonunda belki daha aktiflerdir diye 444 lü numaralarından aradım ancak 15 dk hatta beklememe rağmen diyalog kurabileceğim kimse çıkmadı karşıma ve ben de telefonu kapattım.
Böylesine büyük bir firmanın telefona bakabilmek için çalıştırabileceği kimsesi yok.
İş sadece büyük firmayım diyerek şoförleri ve hostları uykusuz dinlendirmeden yola çıkarmakla olmuyor...

Tuğrul 90 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul23 Temmuz 2013

    Şaka gibi bir cevap göndermiş olmaları ne kadar işi ciddiye aldıklarının da göstergesi. Ben konuyla ilgili tekrar şirketi arayacağım ve memnuniyetimi! arkadaşlara iletmek için bir de üstüne hem vakit hem de para harcayacağım. Bu cevabı yazan arkadaşı üstün zeka seviyesi ve müşteri ilişkileri anlayışından dolayı tebrik ederim...

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön