27 Temmuz 2013

Kamil Koç Sorunum Çözülmedi!

08. 07. 2013'de Marmaris'ten- Ankara, annem ve kendim adına bilet aldık. Marmaris'ten bindik. Bu arada internetten alınan bilet otobüste verilmedi. Muğla otogara gelince annem rahatsızlandı ve ambulans çağırdık. Doktor annemin şekerinin 300 olduğunu, hastaneye alınması gerektiğini, bu şekilde yola devam edemeyeceğini söyledi.

Kamil Koç'la görüşmem gerektiği söylendi. Durumu J*** Hanımla görüştüm. Seslikart açıldı. Dönüş yapacaklarını söylediler. Bagaj fişleri karıştı. Biz başka bagajla ortada kaldık. Herşey otobüste gitti. Bu arada Ş. bey kredi kartına iade olacağını dönüş yapacaklarını söyledi. Bizi koltuklarda beklettiler. Ankara'ya kendimiz bilet alıp geldik. Böyle denince bavulu değiştirdik ve ücret iade olmaz deniyor.

Aslı 58 Okunma

Cevaplar

  • Aslı31 Temmuz 2013

    firma süreç içindeki hasta insana karşı olan duyarsızlığını müşteri memnuniyetsizliği konusunda da devam ettirdiği için sorunumuz çözülmedi hiç memnun kalmadık kimseye tavsiye edilecek bir firma değil maalesef..geri bildirim yapıldı derken sanki olumlu bir tavır sergilediği gibi bir hava yaratılmış ancak yanıtları ve tavırları son derece umarsız kayıtsız. Araçtan araç beğenilmeyerek yada kapris yapılarak inilmemiş yaptıkları herşey bir yana bilet vermiyorlar artı bagaj karıştırıyorlar karıştırdıkları bagajda ilaçlar var bunun için bir özür bile dilemeden birde üstüne üstlük bu tavır içindeler.

  • Aslı31 Temmuz 2013

    firma süreç içindeki hasta insana karşı olan duyarsızlığını müşteri memnuniyetsizliği konusunda da devam ettirdiği için sorunumuz çözülmedi hiç memnun kalmadık kimseye tavsiye edilecek bir firma değil maalesef

  • Kamil Koç Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön