Kamil Koç Servis Hizmeti!

Ayşe T. |

Kamil Koç ile ilgili bu ikinci yaşadığım memnuniyetsizlik oluyor ve kesinlikle bir daha hiçbir zaman Kamil Koç'tan bilet almam. İzmir Denizli yolculuğumuz için 3 kişilik bilet aldık sabah saat 6 arabasıydı ve servis için yaşlı anneannemle birlikte 5'te Üç kuyularda olmama rağmen 4 dakikalık gecikmem nedeniyle servisi kaçırdım ve çözüm için müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım ama gerçekten sinirlendim. Sürekli bekletip telefonu suratıma kapattılar

5.30'da bağlanabildim ve biletimin yanacağı bunun için birşey yapamayacaklarını belirttiler 3 bilet almıştım. 1 bilet bile almış olsam bu şekilde beni mağdur etmeye kimsenin hakkı yok bu nasıl bir hizmet anlayışı müşteriye çözüm yok. Yanan bilet ücretlerimin iadesini istiyorum asla bir daha Kamil Koç kullanmam 86 yaşındaki anneannem mahvoldu ayakta saatlerce.

Etiketler :

Servis Hizmeti Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  10:06

  YOL ARKADAŞIM;

  Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla.

  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.