15 Mayıs 2013

Kamil Koç Servis Aracı Gelmedi!

12. 05. 2013 Pazar günü saat sabah 08:30'da Dudullu Kamil Koç Tesisleri'nden kalkacak olan İstanbul-Akçakoca otobüsüne binmek için 07:30'da Üsküdar'dan kalkacak olan servis için saat 07:15'te Balaban Caddesi'nde bulunan Kamil Koç Üsküdar Yazıhanesi'nde beklemeye başladık. Saat 07:35 olduğunda servis aracı hala gelmemişti. Bu esnada diğer taşıma firmalarının yazıhaneleri açık olmasına rağmen Kamil Koç'unki açık değildi. Kapıda bir numara asılıydı ve onu aradık.

Bize birazdan arayacağını söyledi ve 5 dakika sonra aradı. Servisin ordan 07:32'de yolcu alarak kalktığını söyledi. Orada bizden başka ne bir Kamil Koç yolcusu vardı ne de o saatte ordan bir servis geçti. Taksiye bir bilet parası daha verdik.

G. 74 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön