25 Nisan 2013

Kamil Koç Şehir İçi Otobüs Servisi Sanki!

5 yıldır işim gereği sürekli yolculuk etmekteyim ve bunu da bu süreç içerisinde sürekli Kamil Koç ile gerçekleştirdim. Dolayısıyla hizmet kalitesini öncesi/sonrası diye değerlendirmek hiç de zor olmuyor.

32 L* 0** 23 Nisan 13. 30 Bursa-Isparta otobüsünde seyahat ettim. Otobüs maalesef Eskişehir ve Afyon'da şehir içi tüm durakları gezip sanki bir belediye otobüsüymüş edasında yolcu indirme/ bindirme yaptı. Bunun neticesinde de normal olarak 30 dakika mola vermesi gerekirken bu molayı vermeyip, aç bilaç 8 saat aralıksız yol gidip bizi mağdur etti. Son dönemde TV, Digiturk gibi hizmetlerde de beni mağdur eden Kamil Koç, bu olayla iyice kendini sorgulatıp ve firma seçimimi gözden geçirtecek hale geldi.

Öyküm 114 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön