10 Şubat 2014

Kamil Koç Personelinin 70 Yaşındaki Müşterisini Yanıltması!

Kamil Koç'tan 4.02.14 günü yetmiş yaşındaki anneme netten 1922614 no'lu sefere bilet aldım. Yazıhanedeki görevliye yolkart numarasını vererek oğlunun kendisine bilet satın aldığını söylemesine ve bilet satın alınan kredi kartını ibraz etmesine rağmen aynı otobüste bir bilet daha satılmıştır.

Personel ilgisiz davranarak aynı otobüste aynı müşteriye iki bilet satmış ve yaşlı bir insanı yanıltılmıştır. Konuyu bildirmek ve böyle bir şeyin tekrar edip, kimsenin bir daha mağdur olmaması için müşteri hizmetlerini 06.02.2014 saat 19:50'de aradığımda ise, müşteri hizmetleri yetkilisi C**** Hanım yazıhane görevlisinin hatasını müşteri hatası gibi göstermeye çalışarak sesini yükseltmiş ve hiçbir işlemde bulunmamıştır.

Serkan 97 Okunma

Cevaplar

  • Serkan13 Şubat 2014

    Şikayetime hiç bir şekilde çözüm üretilmedi ve üstüne üstlük aynı savunmacı yaklaşımla suçlayıcı şekilde bir tavır takınılmış ve hiç bir şekilde yardımcı olunmamıştır. 1926 da kurulmuş ve orada kalmış bir zihniyetle, sorumlu personel hakkında en ufak bir inceleme yapılmamıştır ve personel korunmaya çalışılmış, müşteri hakları hiçe sayılmıştır. Kamil Koçun gözümdeki imajı tamamen sarsıldı ve bundan sonra hiç bir şekilde tercih etmeyeceğim ve ettirmeyeceğim.

  • Serkan13 Şubat 2014

    Hakkaniyet ve adaletten uzak, köklü bir firmadan tamamen uzak savunmacı yaklaşım sergilendi.

  • Kamil Koç Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön