23 Mart 2013

Kamil Koç Personelinden Kaynaklanan Mağduriyet!

22. 03. 2013’te Eskişehir-İstanbul istikametine gitmiş olan araca bilet almıştım. Akademi durağında bineceğimi sanıyordum. Çünkü yolun otobüslere kapatıldığını bilmiyordum. Yazıhane çalışanına ‘buradan bineceğim değil mi?’ diye sorduğumda ’Evet’ yanıtını almıştım. Fakat terminalden aradıklarından aracın oradan geçmeyeceğini, hiç de nazik olmayan bir üslubla biletimin yandığını söylediler. Otogardan arayan kişi istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi.

Geri döndüm yazıhaneye, aracın buradan geçeceğini onayladın ama buradan geçmiyormuş dediğimde ben öyle dememişimdir yanıtıyla karşılaştım. Onların deyimiyle biletim yandı. Personelinizin işlerini nasıl yaptığıyla hiç ilgilenmiyor musunuz?

Halil 72 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön