10 Mayıs 2013

Kamil Koç Personel Kaba Davrandı!

09 05 2013 saat 23 59 Aydın Bursa otobüsüne bindim. Hareket ettikten sonra tablet bilgisayarımı valizimde unuttuğumu farkettim. Araç bir benzin istasyonunda durdu ve bende personel arkadaştan rica ettim. Kendisi bana durmuş olduğumuz yerin mola yeri olmadığını ve tesiste bagajı açabileceğini söyledi. Kamil Koç tesislerine vardığımızda durumu yine izah ettim. Ne yapabilirim unutmasaydın bekleyeceksin şeklinde bir kelime kullandı.

Yemeğini yemesini bekledim ve personel arkadaşın yanına gittim. "Utanmıyor musun beni bir çocuk gibi arkanda dolaştırmaya" dedim. Ters bir şekilde "unutmasaydın bekle" dedi. Sanırım şoför arkadaş gönderdi bagajı açtı. İnsan unutabilir, yardımcı olunacağı yerde azarlanmak doğru değil.

Erkul 116 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön