09 Temmuz 2016

Kamil Koç Personel Davranışları Ve Servis Olmayışı!

486b8*** sefer numaralı araçla seyahat ettim. Uzun bir yolculuk olacağı için uyku esnasında çalınmasını engellemek adına klarnetimi çantası içerisinde bagaja vermek ve ezilmeyecek şekilde yerleştirmelerini istedim "biz bunu ne yapacağız al başının üstüne koy uğraşamayız" cevabını aldım. Otobüs şoförü seyir halindeyken otobüste sigara içti defalarca, yol üzerinden kayıtsız yolcu aldı ki bu ülkemizin içinde bulunduğu terör olaylarını göze alırsak çok büyük risk.

18 saatlik yolculuk için sadece 1 film vardı, İzmir/Büyükpark şubesine bilet alırken Hatay'da servisiniz var mı diye özellikle sordum ve var cevabını aldım. Otobüs yolda arızalandığından 1.5 saat rötarlı geldik ve gece 2.30'da servis değil tek bir personelin olmadığını gördük. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şekilde yardımcı olmadı tüketici haklarınızı kullanın sizin şube ile konuşmanızı bilemem dedi. Mecburen taksi ile eve gittim.

Kıvanç 869 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç28 Kasım 2016

    Teşekkürümü geri alıyorum çünkü taksi bedeli tarafıma ödenmedi kaç ay geçti.

  • Kıvanç15 Kasım 2016

    Firma 18 Temmuz'dan beri taksi ücretini karşılanmadı. Teşekkürümü geri alıyorum

  • Kıvanç'ın Teşekkür Mesajı18 Temmuz 2016

    Firmadan bir hanımefendi aradı gayet kibarca ve sorunları gidermeye odaklı olduklarını hissettirerek hem özür dilendi hem de taksi ücretimin karşılanacağı bilgisini verdi. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön