20 Eylül 2013

Kamil Koç Online Bilet İptali!

18.09.2013 saat 14.30 civarında 75476015 Referans ile Çanakkale den Ankara ayın 22'si için online bilet almak istedim. Sehven tarihi değiştirmediğim den 18.09 tarihli bilet aldığımı fark-ettim. 1 dakika süre geçmeden Hemen referans yazan kutucuğu işaretledim. seçileni iptal ettim. Fakat saat:1800'da aradılar. Otobüsün hareket etmek üzere olduğunu bildirdiler. Ben de biletimi iptal ettiğimi bildirdim.

Kamil Koç'un canlı destek linkine durumu bildirdiğimde bana süre 6 saatten az olduğu için iptal edilmemiştir, dendi. 157131 başvuru numarasıyla Kamil Koç'a başvurdum. Sorun çözülmedi. Bileti İptal ettim ve olumsuz bir uyarı almadım. Bu nedenle başka işlem yapmadım.

Yüksel 11.278 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel24 Eylül 2013

    Kamil Koç 22. 09. 2013 saat:20:00 Öanakkale-Ankara Otobüsü maksimum 10 saat süren yolu, hava ve yol şartları müsait olmasına rağmen 12 saatten fazla bir sürede tamamladı. Mağdur oldum. Hem işe geciktim hem de taksi parası ödemek zorunda kaldım. Gerçi kamll koç taki yetkililer " Sayın İlgili....... " diye başlayan standart cevabı gönderirler. Kendilerince sorunu çözmüş olurlar!

  • Yüksel21 Eylül 2013

    Kamil Koç'tan bol nasihat dolu geri bildirim yapıldı. Ancak sorunum çözülmedi. Ben biletimdeki tarih hatasını hemen fark ettim ve aynı dakika içerisinde iptal işlemini girdim. İptal işlemini yaparken iptal işleminin yapılamadığına dair veya "6 saatten az bir süre kalmıştır biletinizi iptal edemezsiniz" benzeri bir uyarı almadım. Doğal olarak biletimin iptal edildiğini düşündüm. Benim öğrenmek istediğim; Kamil Koç firması; müşteriler iptal işlemini online yaparken, iptal işleminin yapılamadığını sistem üzerinden anında bir uyarı ile neden yapmamışlardır.(açıklayıcı nedenlerde belirtilerek örneğin; 6 saatten az bir süre kaldığından, biletinizi iptal edemezsiniz!)

  • Kamil Koç Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön