19 Mart 2013

Kamil Koç Müşteriye Önem Verilmiyor!

19:30 da ineceğimi belirttikleri için Kamil Koç firmasından Ankara'dan Eskişehir'e 20:00 otobüsüne biletimi aldım fakat trafiğin yoğun olacağını belirttiler ben de Kamil Koç çağrı merkezini arayarak biletimin açığa alınmasını söyledim saat 21:00 da ki otobüse alınmasını istedim fakat biletimi açığa alamadıklarını belirttiler fakat saat gece 00:00 ineceğim için servis talebinde bulundum ve Eskişehir'e servis hattı olmadığı söylediler.

00:00 herhangi bir ulaşım aracı yok taksi kullanmak içinse üniversite öğrencisiyim gece yolcu indiriyorsa neden servis kullanmıyorlar yoldan yolcu aldıklarını fakat indirmediklerini belirttiler insanların paralarıyla mağdur bırakılması için sizden yardım talep ediyorum.

Cansu 93 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön