18 Mart 2013

Kamil Koç Müşteriye Karşı Tutumlar!

Kamil Koç firmasının 1537206 sefer nolu Alanya-Isparta seferini yapan otobüsünde 10 numarada yolculuk yaptım. Bir süre sonra on taraf dolunca arka tarafın tamamen boş olduğunu gördüm ve boş yerlerden birine sahibi gelinceye (varsa) oturmak istedim. Fakat muavin bir hışımla yerime geçmemi söyledi rica etmeme rağmen suratıma bile bakmadan emredercesine yerine geç dedi tabii bu arada host beyde koroya dahil oldu.

İnsanlar ön tarafta çifter çifter oturuken arka tarafta geçicide olsa oturmak isteyen birine böyle terbiyesizce yaklaşmak hiç hoş değil. Çok sık seyahat ediyorum fakat Kamil Koç firmasında böyle kabalıkla ilk kez karşılaştım. Eğer kaliteyi geliştirmezler ise artık tercih etmeyeceğim.

Adem 56 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön