20 Şubat 2013

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmüyor!

Yaptığım seyahat esnasında yaşadığım problem hakkında şikayet maili gönderdim. Şikayetin içeriğinde kendilerine sorduğum sorular ve araç personeline kesinlikle ulaşılması ve bilgi alınmasını gerektiren bir durumu yazmıştım kendilerine . Neyse sevgili yolcu ilişkileri bana maili aldıklarına ve kayıt 131829 no ile kaydedildiğine dair mail yolladılar saat 16:03 de ve tam 11 dk sonra 16:14 de mailde sorduğum sorulara cevap vermeyen kopyala yapıştır maili gönderip sorunumu çözdüklerini söylediler.

En azından kişisel haklarıma yapılan tecavüz için bile mailimi okumalarını ve gene inandırıcılık için 11 dk yerine 11 saat sonra okuduklarını belli eden bir cevap vermelerini beklerdim.

Süleyman 77 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman23 Temmuz 2013

    şaka zannedersem 6 ay sonra telefonla bilgi almami mi istiyorsunuz?

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön