Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Bilet İptalini Yapmıyor!

Okşan K. |

10/ekim saat 23.05 İzmir-İstanbul seferi için aldığım biletin 24 saatten önce iptali için çağrı merkezini aradığımda görevli telefonla iptal yapılmadığını, bileti Kamil Koç acentasına götürmemi söyledi. Uzak bir yerde olduğumu, otobüse yetişemeyeceğimi ve yakınlarımda hiç acenta olmadığını söylediğimde bileti görmeden hiçbir işlem yapılmadığını, fatura sayıldığı için önce bileti geri vermemi sonra iptalin yapılacağını söyledi.

İnternetten iptal veya açığa alma seçeneklerinden hiç bahsetmedi bile. Biletin mutlaka orijinalini görmesi gerekiyor muydu, yolkart numaramdan bilete ait detayları görerek açığa çevirebilirdi, uğraşmak istemedi. 26-27 saat kala bileti iptal ettiremediğim için mecburi yandı.

Etiketler :

Bilet İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okşan K.
  24 Ekim
  13:51

  Telefonla iptal mümkün değilmiş, çözüm bileti acentaya götürmekmiş ve bu uygulamada değişiklik yapılması düşünülmüyormuş. En yakın acenta 80-90 km uzakta olduğundan götüremedim. Telefonla satış var ama iptal ve değişiklik yok, çok harika bir politika. Arkadaşım başka bir firmadan telefonla sorunsuz şekilde iptal yaptırdı, bundan sonra ben de bu firmayı tercih edeceğim.

 • Okşan K.
  21 Ekim
  16:59

  Hangi geri bildirimden bahsediliyor acaba?? Arayan soran yok !! Sadece telefona "şikayetiniz kayda alınmıştır" mesajı geldi. Bu mu geri bildirim?

 • 21 Ekim
  16:38

  Sayın ilgili
  yolcumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır.
  Saygılarımızla.
  Kamil Koç Otobüsleri A.Ş