31 Temmuz 2013

Kamil Koç Mola Vermemekte Israr Ediyor!

Kamil Koç otobüsleriyle seyahat ediyorsanız. Liste ve otobüslerdeki güzergah metinlerinde adı geçmesine rağmen mola yerleri tamamıyla şoför ve muavinlerin keyfiyetine kalmış. Datça- İstanbul güzergahında çift mola vardır. Selçuk otoban ve Susurluk. Ancak Datça' dan çıkış yaptıysanız Selçuk otoban tesisleri pas geçilir. Mola adı altında İzmir otogar Kamil Koç terminalinde 20 dakika durulur, sonra aşağı transit otogara geçilir.

Hep de bu yapılır. Ama Susurluk Kamil Koç mola yerini pas geçebilen bir şoföre, henüz rastlamadım. Kaç kez bu konuda firmayla konuştum. Ancak Kamil Koç, otobüslerine söz geçiremiyor ne acı ki.

Emir 352 Okunma

Cevaplar

  • Emir01 Ağustos 2013

    Geri bildirimde firma bugüne kadar açıkladıklarının tam tersi olarak sadece Susurluk Kamil Koç tesislerinde tek mola oldugunu yazılı olarak tarafıma bildirmiştir. Ancak firmanın bilet aldığımız internet sitesinde sefer durak bilgilerine baktıgınızda tüm Datça İstanbul, İstanbul_Datça seferlerinde Selçuk Otoban tesisleri mola yeri olarak gözükür. BHilet alırken tüketici olan bizleri yanıltır. Ayrıca 13- 14 saatlik bir yolculukta tek molanın karayolları ulaştırma yönetmeliğine de uymadıgı aşikardır. Sonuç: Kamil koç yazılı açıklaması ile resmi internet sitesinde yazılanlar birbirine zıttır.

  • Kamil Koç Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön