30 Nisan 2013

Kamil Koç Hizmetten Memnun Değilim!

10 saat süren Balıkesir-İstanbul yolculuğu ve firmaların bilmiyorum neyden kar etme amacıyla uğraması gereken, yolcu indirmesi gereken otogar duraklarını transit geçmesi. İyi hizmet amacıyla seçilen iyi firmalar( başta Kamil Koç. ) ve sonucun fiyasko olması. Dün saat 16:15 de bindiğim, ineceğim yerin bilette Alibeyköy yazmasına rağmen otobüsün oraya hiç uğramaması sonucu kendi gayretimizle eve dönme çabamız ( toplam 4 kişiydik )

Lütfen servislere hakim olmayan muavinlerin İstanbul yönünde görev almamalarını rica ediyorum. Ve tabi ki firmanın haberinin olmadığını düşündüğüm ama muavinlerin ya da şoförlerin anlaşmalı şekilde yolcuları uyurken yandaki araca aktarma çabalarını ve yapamamaları.

Ayda 54 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön