25 Ağustos 2015

Kamil Koç Hizmet Kalitesi Sıfır!

(24 Ağustos 2015 günü akşam 19:40 aracı) 16 rh 616 plakalı Kamil Koç İzmir arabasına Niğde'den bindim bindiğimden beri ne çay servisi yapıldı ne de yiyecek, suyu ise bir zahmet isteyerek servisi yapıldı.

Daha önce de Kamil Koç'la yolculuk yaptım ilk defa rastlıyorum böylesine. Su servisi yapılmaz mı ya, illa isteyerek mi belirtmek lazım? Hiç memnun kalmadım, köy arabası gibi. Gerekli yerlere bildirin lütfen. Şu an yolculuk esnasında yazıyorum bu şikayetimi. Daha önceki Kamil Koç'la olan yolculuklarımda en az 3 saatlik yolculuklarımda en az 2 kez yiyecek servisi yapılıyordu.

Onur 1.475 Okunma

Cevaplar

  • Onur28 Ağustos 2015

    25 Ağustos perşembe akşamı afyondan Niğde'ye gelmek üzere saat 23.30 da 16 rh 616 plakalı araçla seyahat yapıldı daha önce bu konuyu bildirmeme rağmen tekrar aynı sorun yasandı otobüste servis yapılması için illaki aracın İzmir'den mi çıkması gerekiyor ara şehirlerden binen yolculara neden cay kahve kola Servisi yapılmıyor üstelik yine aynı otobüs daha önce de şikayet ettiğim otobüs 16 rh 616 plakalı araç, çözüm bulunması gerekirken boşuna sıkıntılarımızı yazıyoruz gibime geliyor, bir daha Kamil Koç ile seyahat etmeyeceğim kimseye de önermiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön