04 Ağustos 2016

Kamil Koç Fazla Ücret Alıp Sattıkları Biletleri İade Göstererek Puan Yansımasının Engellenmesi.

10.07.16 tarihinde Erciş-Sivas arası üç kişilik bilet aldık. Aynı gün biletlerden birini iptal etmemiz gerekti. Bayram dönüşü olduğu için 70 TL olan ücrete 80 TL'dendi. Nedeni ise bayram yoğunluğundan bilet yok. 80 TL'den aldık sonra sadece birini iptal edip iki kişi yolculuğu gerçekleştirdik. Ancak birkaç gün sonra sisteme bakınca yolkart puanımın işlenmediğini görüp çağrı merkezini aradım.

Defalarca birilerine anlatıp bizim konumuz değil başkasına aktarıyorum kısmından sonra ulaştığım kişi ise biletler iptal. Böyle bir satış olmadığından puan da girilmemiş dedi. Durumu anlatıp biletin elimde olduğunu söyledim yine birilerine aktarıldım. En son biz size döneriz dendi. Sonra indirimli bilet almışsınız ondan dedi ki aksine yüksek fiyattan aldım. En son bir dahakine size indirimli satalım dedi tamam dedim ama günlerdir verdiği no. arıyorum şimdi de genel müdürle konuşalım, hala dönüş yok.

Nurcan 470 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan 03 Ağustos 2016

    İndirimli bilet için görüştüğüm kişi daha sonra size 10 TL aktarayım bitsin dedi itiraz edincede konuyu gnel müdürlükle konusup döncem dedi 5 gün oldu hala ses yok. 3-5 kuruş için değil bu şikayet yapılan haksızlık için. İnsanları oyalayıp yıldırmak istedikelri için, bileti hala elimde tutuıyorum ne gerekiyorsa yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön