18 Nisan 2013

Kamil Koç Eşim Mağdur Oldu!

Severek yolculuk ettiğimiz Kamil Koç Eskişehirden Balıkesir e giderken eşimi üç kere mağdur etmiştir. Eskişehirden kalkış yapması gereken 6. 30 arabasına arıza sebebiyle binememiştir tamam olabilir ama Bursa aktarmalı gönderilen eşim saat 10 da bursa dan bineceği 10 otobüsüne de oda arıza yaptı diyerek bindirilmemiş ve 10 30 gibi gelen başka araca bindirilmiştir.

O da yolda arızalanmış mola yerine çekilip lastikte çivi var deyip 1. 30 saat te orada bekletilmiştir. 11:30'da varıp annesinin ameliyatına yetişememiş tir. Saat 130 da vardığı içinde sıkıntı olmuştur. Aynı istikamette bukadar sıkıntılı yolculuğu kabul edilemez olduğunu düşünüyorum. mağduriyetimizin telafi edilmesini istiyorum. saygılarımla

Gökhan 118 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön